- Kavel 1 van 77
Fraai sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Het sculptuur meet 14 x 7 x 7 cm in nieuwstaat. Het sculptuur is gesigneerd en met de hand beschilderd. Wordt geleverd met een certificaat ondertekend door XANDRA BROOD.
Formaat: 14cm (H) x 7cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: zeer kleine oplage
Aangeboden nummer: niet genummerd.
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: zeer kleine oplage
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
België | 20€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 55€ |