- Kavel 32 van 67
Ets van Pierre Alechinsky uit 2013, getiteld "Homère est morte". Met de hand gesigneerd en genummerd.
Het werk is mooi ingelijst in een degelijk aluminium kader met een matte beglazing (reflecties zijn mat), klaar om op te hangen.
Zowel werk als lijst in uitstekende tot perfecte staat.
Formaat: 20cm (H) x 13cm (B)
Ingelijst: 40cm (H) x 33cm (B)
Jaartal: 2013
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99 + HC
Aangeboden nummer: 67
Jaartal: 2013
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99 + HC
Aangeboden nummer: 67
Aangeboden door: Timvos
Gratis ophaling bij verkoper in: Schelle , België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |