- Kavel 10 van 67
Offset-Print van het werk "Dance", wellicht één van de meest iconische werken van Keith Haring die hij maakte in 1987. Uitgegeven door Nouvelles Images sa, in 1991 in Frankrijk, met goedkeuring van Keith Haring estate. De kleuren werden aangepast, wijkt dus af op dat vlak van het origineel. Zo werden vaste kleuren gebruikt voor de figuurtjes, zo lijkt het qua afwerking bijna op een zeefdruk. Enkel het paars onderaan is geen vol of vast kleur.
Dit werk is in uitstekende tot perfecte staat.
Formaat: 60cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1991
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1991
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Timvos
Gratis ophaling bij verkoper in: Schelle , België.
Europa | 32€ |
Wereldwijd | gratis |