- Kavel 59 van 67
Panamarenko "Prova Car I " is een collage. Het werk bevind zich in een plexibox van 5 cm dik. Aan de achterkant is een ophangsysteem bevestigd. De collage is getekend en genummerd door de kunstenaar op 75 ex + 25 Romeins.
Formaat: 71cm (H) x 94cm (B)
Ingelijst: 95cm (H) x 72cm (B)
Jaartal: 2004
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: XXI
Jaartal: 2004
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: XXI
Aangeboden door: dirkdeprez
Gratis ophaling bij verkoper in: Heestert, België.