- Kavel 81 van 83
Aquarel met inkt van de Franse kunstenaar Jean Dubuffet.
Met de hand gesigneerd en toegewijd aan Max Loreau, opschrift boven de handtekening "Comical souvenir a Max Loreau". Gedateerd rechts 1949.
Werk is in goede staat, heeft een klein scheurtje in de linkerbovenhoek, dat weinig opvalt. (zie laatste foto). De lijst is in uitstekende staat.
Formaat: 21cm (H) x 26cm (B)
Ingelijst: 42cm (H) x 52cm (B)
Jaartal: 1949
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1949
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: patrick
Gratis ophaling bij verkoper in: Brasschaat, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |