- Kavel 7 van 69
Een schelp waarbij het weekdier een vrouwengezicht heeft, met schaduweffect.
Deze lithografie is met de hand genummerd als 29 van 50 exemplaren.
Formaat: 77cm (H) x 96cm (B)
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 29
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 29
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.