- Kavel 19 van 69
Natuurfoto van Patrick Dobbels .
's Morgens vroeg in de Ardense bossen hoor je de burlende herten: een jaarlijks terugkeer van het oerinstinct!
Geschonken door: Patrick Dobbels
Formaat: 40cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.