- Kavel 14 van 69
Zoals de titel aangeeft ("mer" mère) moet het werk liggend gepresenteerd worden.
Gefotografeerd uit twee verschillende gezichtspunten. Peter is godsdienstleerkracht in de Heilige
Familie Ieper en bezig aan zijn laatste schooljaar.
Geschonken door: Peter Deltour
Formaat: 12cm (H) x 10cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.