- Kavel 14 van 67
Zeer bijzondere en uiterst exclusieve Kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat. De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 74/125 DIT IS DE LAATSTE ZEEFDRUK DIE HERMAN GESIGNEERD HEEFT!!!
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2000
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 74
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2000
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 74
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |