- Kavel 12 van 83
Kleurenzeefdruk op gebakken porselein
- Gesigneerd in druk - 2004/2005
- Onderbord vervaardigd naar aanleiding van de cultureel-culinaire happening "Met kunst aan tafel", restaurant Villa Maritza, Oostende, 17 september 2004 - 20 maart 2005
- Realisatie: MOSA, Maastricht
- Uitgever: Fed.HO.Re.Ca. Middenkust vzw en Toerisme Oostende vzw
Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel. Het grafische oeuvre" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2005, nr. M7, p. 214
Andere deelnemende kunstenaars "Met kunst aan tafel":
Willy Bosschem, Rik Delrue, Jacky De Maeyer, Dirk Michiels, Hubert Minnebo, Herr Seele, Raoul Servais, Bart Soubry, William Sweetlove, Jef Van Tuerenhout, Yves Velter.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2005
Medium: Porselein
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 500
Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele, België.