- Kavel 32 van 83
Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting werk 60 x 60 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De Kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 116/150
Formaat: 60cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 116
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 116
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |