- Kavel 39 van 83
Zeer bijzondere en grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit eerder ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd EA ( Epreuve d'artiste )
Formaat: 70cm (H) x 100cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EA
Aangeboden nummer: EA
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EA
Aangeboden nummer: EA
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |