- Kavel 75 van 80
Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Deze kleurenzeefdruk is de laatste die Herman Brood tijdens zijn leven heeft gesigneerd. Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De Kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 43/125
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 43
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 43
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |