- Kavel 23 van 86
Zeefdruk getekend en genummerd door Jules Lismonde in een oplage van 100 normaal genummerde exemplaren en 25 romeins genummerde. Het gaat hier over nummer 2 (II) van van 25. Werk uitgegeven naar aanleiding van de kunstmap Vlaamse kunst 1975. Uitgegeven door Dobbelhoef vzw Kessel.
Werk is in goede tot uitstekende staat.
Formaat: 65cm (H) x 65cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: II
Aangeboden nummer: XXV
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: II
Aangeboden nummer: XXV
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
Wereldwijd | 45€ |