- Kavel 6 van 93
Lambda of C-type print van Frank Slabbinck. Met de hand gesigneerd en genummerd als 15 binnen een gelimiteerde oplage van 50.
Werk is ingelijst, werk en lijst verkeren in goede tot uitstekende staat. Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be
Formaat: 80cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: 82cm (H) x 62cm (B)
Jaartal: 2009
Medium: Lambda
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50 + AP + HC
Jaartal: 2009
Medium: Lambda
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50 + AP + HC
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |