- Kavel 70 van 93
AP exemplaar van de kleurendruk met diepdruk van K3 Jungle flyer. Gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren + XX + enkele AP. Het gaat hier over een AP exemplaar, waar het collagegedeelte ontbreekt.
Is ingelijst in plexibox, werk als box verkeren in uitstekende staat. Wordt afgeleverd met certificaat van art-gallery.be
Formaat: 58cm (H) x 46cm (B)
Ingelijst: 60cm (H) x 48cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100 + XX + AP
Aangeboden nummer: AP
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100 + XX + AP
Aangeboden nummer: AP
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |