- Kavel 63 van 93
Offset collage, bepaalde stukken werden enkele millimeters verhoogd. Het werk is ingelijst in een sober houten frame en is met de hand gesigneerd door Panamarenko. Het werk is ongenummerd, alhoewel deze uitgave gelimiteerd was op 75 + enkele AP exemplaren.
Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be. Het werk en de lijst zijn in uitstekende staat.
Formaat: 85cm (H) x 62cm (B)
Ingelijst: 98cm (H) x 74cm (B)
Jaartal: 2003
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + AP
Aangeboden nummer: ongenummerd
Jaartal: 2003
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75 + AP
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |