- Kavel 61 van 93
Mooi ingelijste artcard van Christo, inclusief stukje stof. Project: ‘Wrapped Reichstag’, 1995 te Berlijn, Duitsland. Je ziet de oost- en noordgevels op 23-06-1995 met de rivier de Spree op de voorgrond. Professioneel ingelijst (buitenafmetingen lijst: 19,8 cm - H x 25,6 cm – B), inclusief origineel stukje stof! Afmeting van de artcard is 10,5 x 14,8 cm (H x B). Deze is handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude.
Formaat: 11cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: 20cm (H) x 26cm (B)
Jaartal: 1995
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1995
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.
België | 18€ |
Nederland | 28€ |
Frankrijk | 28€ |
Europa | 42€ |
Wereldwijd | 85€ |