- Kavel 15 van 97
Zeefdruk van Hervé Fischer uit 1972. Het werk heeft 4 collage-vlakken onderaan en is in gemiddelde tot goede staat. Het werk wordt aangevuld met een tweede zeefdruk uit dezelfde periode "Campagne prophylactique". Dit werk heeft wel wat gebruikssporen en onderaan naast de handtekening vlekjes.
Formaat: 67cm (H) x 51cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 145
Aangeboden nummer: 12
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 145
Aangeboden nummer: 12
Aangeboden door: dimer
Gratis ophaling bij verkoper in: DENDERLEEUW, België.