- Kavel 84 van 97
Kunstenaar: Guillaume Corneille (1922-2010)
Kleurenlithografie "Oiseau Fleur du Ciel" (1972).
Dit exemplaar is gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd.
Referentie: Patricia Donkersloot-Van den Berghe: Corneille, het complete grafische werk 1948-1975; pag. 217, nr. 266.
Conditie: litho in perfecte nieuwstaat en lijst is ook in nieuwstaat.
Formaat: 66cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 93cm (H) x 78cm (B)
Jaartal: 1972
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 110
Aangeboden nummer: 86
Jaartal: 1972
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 110
Aangeboden nummer: 86
Aangeboden door: jahaen
Gratis ophaling bij verkoper in: Keerbergen, België.