- Kavel 0 van 85
Offsetprint van Andy Warhol's werk "Mickey" oorspronkelijk uit de jaren '80. De print werd uitgebracht in 2010/2011 door Galleria Moderna Caggero onder licentie van CMOA (Carnegie Museum of Art).
Het werk is in de druk gesigneerd, en is vergezeld van een echtheidscertificaat van Galleria Moderna Caggero.
Formaat: 38cm (H) x 28cm (B)
Ingelijst: 46cm (H) x 35cm (B)
Jaartal: 2010
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 209
Op kijkdagen: Nee
Jaartal: 2010
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 209
Op kijkdagen: Nee
Aangeboden door: DaSmowki
Gratis ophaling bij verkoper in: ROESELARE, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |