- Kavel 73 van 97
De Troubadour
Brons Unica
Met of zonder gepolijste sokkel
Afm. sokkel 6 cmx6cmx6cm
Kunstenaar Martiene Stevens
Naast mijn beelden in brons en steen zijn het de laatste jaren vooral mijn houtsculpturen waar mijn liefde en passie naar toe stroomt, van stukken hout, meestal aangetast, vermolmd, half verteerd, gevormd door vele jaren van vergankelijkheid.
Samen met kunstenaar Chantalle Smeets beheert ze Kunsthuis Trobar in Riemst
www.kunsthuis-trobar.com
Formaat: 20cm (H) x 5cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Brons
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1999
Medium: Brons
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Thowieke123
Gratis ophaling bij verkoper in: Riemst, België.
België | 12€ |
Nederland | 17€ |
Frankrijk | 20€ |
Europa | 20€ |
Wereldwijd | 35€ |