- Kavel 79 van 84
Lithografie uit 2011 uitgebracht door de Fondation Magritte, met als beeld Magritte's "Le temps menaçant".
Het werk bevat de stempel van de Fondation en de gedrukte handtekening van Magritte.
Ingekaderd in een witte lijst met Artglass 99, een glassoort die tot 99% UV-bescherming biedt.
Zowel kader als werk in uitstekende tot perfecte staat. Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be
Aanpassing 19/10/2020 15:19 | Handtekening gedrukt ipv gesigneerd
Formaat: 42cm (H) x 55cm (B)
Ingelijst: 62cm (H) x 75cm (B)
Jaartal: 2011
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 275
Aangeboden nummer: 137
Jaartal: 2011
Medium: Lithografie
Oplage: 275
Aangeboden nummer: 137
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 75€ |
Wereldwijd | 100€ |