- Kavel 70 van 84
Mooie ingelijste offset prin van Panamarenko uit 1990, met de hand gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Exemplaar en kader in uitstekende staat, het glas is uv-werend glas. Het werk wordt afgeleverd met een certificaat van Panamarenkoshop.
Formaat: 54cm (H) x 38cm (B)
Ingelijst: 67cm (H) x 49cm (B)
Jaartal: 1990
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 68
Jaartal: 1990
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 68
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 75€ |
Wereldwijd | 100€ |