- Kavel 51 van 84
Ingekleurde tekening met stift van Kamagurka op A4 met als titel "Online onderwijs".
Het unieke werk is niet ingelijst en is in uitstekende staat. Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be
Formaat: 21cm (H) x 29cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
Wereldwijd | 75€ |