- Kavel 71 van 84
Roger Raveel Wat in een stam blijft zwijgen
-Originele kleurenzeefdruk van Roger Raveel (Machelen-aan-de-Leie, 1921 - 2013)
-Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel Het grafische oeuvre: prenten en multiples" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2013, nr. 66 p. 83
-Handgesigneerd en genummerd (44/100) in potlood
-Druk: Print, Sint-Niklaas-
-Uitgever: De vrienden van Magen David Adom, Antwerpen
Zie foto's voor de impressies van het werk.
Formaat: 50cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: 54cm (H) x 74cm (B)
Jaartal: 1976
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 44
Jaartal: 1976
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 44
Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 75€ |
Wereldwijd | 100€ |