- Kavel 39 van 84
Bewaard achter glas in op maat gemaakte fraaie lijst.
rechts boven gesigneerd in zijn eigen handschrift "Corneille 2001" en aan de achterkant gesigneerd in zijn eigen handschrift "veel succes Corneille".
Nog nooit gepubliceerd, was bedoeld voor een openingsgala van Corneille. Deze affiche is niet in de handel verschenen. Word goed verpakt voor verzending Met track en trace.
Formaat: 40cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: 40cm (H) x 30cm (B)
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.
België | 17€ |
Nederland | 17€ |
Frankrijk | 21€ |
Europa | 27€ |
Wereldwijd | 45€ |