- Kavel 13 van 84
Een ets van Francis Méan, belgisch beeldend kunstenaar en graficus, waarop de Sint-Pieterskerk staat afgebeeld.
Werk is heel mooi ingekader in een klassieke goudkleurige lijst en pass-partout met gouden trim. Het kader zelf is in goede tot uitstekende staat.
Werk is in uitstekende staat. Enkel de handtekening en nummering is vervaagd, moeilijk leesbaar (zie foto 2 + 3).
Formaat: 59cm (H) x 39cm (B)
Ingelijst: 80cm (H) x 59cm (B)
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 20
Aangeboden nummer: 16
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 20
Aangeboden nummer: 16
Aangeboden door: paulfobelets
Gratis ophaling bij verkoper in: Zaventem, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |