- Kavel 12 van 106
Een lithografie van Bernard Charoy. Charoy is een Franse kunstenaar, geboren in 1931. Hij studeerde csihlderen, tekenen en lithografie aan het atelier Dejoie in Montmartre. Hij werkte daarna veelal samen met tijdschriften en kranten, waaronder in 1963 met Femmes D'Aujourd'hui en in 1965 met Le Figaro en Ici-Paris.
Het werk is ingelijst in een zwarte aluminium kader en een stoffen passe-partout. Het kader is in goede staat.
Het werk verkeert in uitstekende staat en is met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Formaat: 58cm (H) x 78cm (B)
Ingelijst: 76cm (H) x 95cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden nummer: EA
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden nummer: EA
Aangeboden door: paulfobelets
Gratis ophaling bij verkoper in: Zaventem, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |
Frankrijk | 46€ |