- Kavel 98 van 107
Het eerste werk uit de reeks Genesis van Roger Raveel.
Wordt vergezeld van een gedicht van Hugo Claus (in de lijst ingewerkt).
Werk is mooi ingekaderd met anti-reflecterend glas en klaar om op te hangen, kader is in uitstekende staat.
Het werk zelf is in goede tot uitstekende staat. Er is een lichte kreuk zichtbaar bij de juiste lichtinval.
aanpassing 28/06/2020: conditie, melding lichte kreuk
Formaat: 54cm (H) x 74cm (B)
Ingelijst: 77cm (H) x 97cm (B)
Jaartal: 1969
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80
Aangeboden nummer: 46
Jaartal: 1969
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80
Aangeboden nummer: 46
Aangeboden door: Wilpa
Gratis ophaling bij verkoper in: Zulte, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |