- Kavel 103 van 107
Mel Ramos (1935-2018) Emaille op Staal uit 2008 Handgesigneerd in zilveren marker en genummerd 87/125 Michelle Pfeiffer stond model voor dit werk Nieuwstaat Gewicht ca. 6,950 kg In zijn werk combineert Ramos realistische weergave van vrouwen en uitvergrote consumptieproducten tegen monochrome achtergronden. Sinds 1959 heeft hij deelgenomen aan meer dan honderdtwintig groepstentoonstellingen. Zijn werk was vaak te zien samen met werk van popartkunstenaars als Andy Warhol, Roy Lichtenstein, Claes Oldenburg en James Rosenquist in de Verenigde Staten en in Europa. Het werk werd veelvuldig gereproduceerd in boeken en tijdschriften.
Formaat: 90cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 87
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 125
Aangeboden nummer: 87
Aangeboden door: Mikey11
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
Frankrijk | 30€ |
Wereldwijd | 70€ |