- Kavel 57 van 157
Dit is een uitnodigingskaart voor Panamarenko’s Paleis. Panamarenko zou echter nooit de toelating krijgen het te laten doorgaan waardoor dit kaartje het enige is wat er van overblijft. In goede staat en met de hand gesigneerd
Formaat: 12cm (H) x 10cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1968
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1968
Gesigneerd: Gesigneerd