- Kavel 107 van 157
Een originele tekening gemaakt door de hand van Edmond Van Dooren. Edmond Van Dooren was een Belgische kunstenaar geboren en gestorven te Antwerpen (1896-1965). Hij was een kunstschilder, tekenaar en graficus
Formaat: 37cm (H) x 55cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd