- Kavel 34 van 157
Editions Studio, in een gelimiteerde oplage van 999 exemplaren. Certificaat van echtheid meegeleverd (nummer 762 van 999 edities) gegraveerd aan de onderkant van het beeld Originele verpakking Dimensies: - Hoogte: 25 CM - Breedte: 15 CM - Lengte: 14 CM Gewicht: ca. 1,5 kg Conditie: mint/perfect Wordt verzonden met online track en trace, verzekering en in veilige verpakking.
Formaat: 25cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 762
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 762
Aangeboden door: emelinevr
België | 10€ |
Nederland | 16€ |
Frankrijk | 32€ |
Europa | 48€ |
Wereldwijd | 89€ |