- Kavel 114 van 118
Zeefdruk editie op groot formaat door Belgisch kunstenaar Wout Vercammen. 100x100 cm. Gesigneerd door de kunstenaar op verso. Enkel afhaling mogelijk voor dit werk.
Formaat: 100cm (H) x 100cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.