- Kavel 60 van 117
Zeer mooie, grote lithografie van Christo van zijn kunstwerk de ingepakte Rijksdag. Tevens origineel staal van de stof aanwezig en onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Mooi ingelijst in houten kader. Zeer mooi decoratief werk.
Formaat: 56cm (H) x 76cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1994
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1994
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.