- Kavel 21 van 157
Befaamd sculptuur van Jeff Koons, genaamd Sitting Rabbit. Heel mooi beeldje in kunstgras en uitgegeven op 999 exemplaren waarvan dit nummer 643 is. In originele doos met certificaat en genummerd onderaan.
Formaat: 25cm (H) x 14cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 643
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 643
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.