- Kavel 19 van 157
Zeer mooie litho van pop art kunstenaar Keith Haring, gesigneerd in druk. Werk is genummerd en uitgegeven op 150 exemplaren, waarvan het aangeboden werk nummer 16 betreft. Voorzien van blinde stempel van Keith Haring Foundation. Merk op dat de Keith Haring Foundation al vele jaren geen certificaat van echtheid (COA) uitschrijft. Werken van Keith Haring, die niet kunnen gevonden worden in één van de catalogi van Haring, worden daarom bij ArtAuction.online steeds als "after" of "naar" gemarkeerd omdat we deze niet kunnen attesteren.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 16
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 16
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |