- Kavel 48 van 117
Prachtige tekening van Keith Haring uit 1986 in houten lijst. Uniek werk in de typische Keith Haring stijl. Stempels aanwezig achteraan op de tekening en eveneens certificaat van kunstgalerij uit Londen. Geen COA beschikbaar Merk op dat de Keith Haring Foundation al vele jaren geen certificaat van echtheid (COA) uitschrijft. Werken van Keith Haring, die niet kunnen gevonden worden in één van de catalogi van Haring, worden daarom bij ArtAuction.online steeds als "after" of "naar" gemarkeerd omdat we deze niet kunnen attesteren.
Formaat: 20cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.