- Kavel 11 van 157
9 verschillende, zeer mooie kwalitatieve en bijzonder decoratieve Ché Guevara handzeefdrukken op museumpapier. Mooie reeks van 9 in prachtige kleuren. Popart kunstwerken in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.
Formaat: 90cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Classic
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals, België.