- Kavel 37 van 157
Alain Goffin drukt in al zijn werken en strips zijn liefde uit voor Brussel. In dit werk maakt hij een geslaagd beeld van het Palais Stoclet. Het Stocletpaleis (Frans: Palais Stoclet) is een villa aan de Tervurenlaan in de Brusselse gemeente Sint-Pieters-Woluwe naar een ontwerp van de Oostenrijkse architect Josef Hoffmann, opgeleverd in 1911.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 406
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 406
Aangeboden door: PeterVdS
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
Frankrijk | 150€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 150€ |