- Kavel 4 van 117
Zeldzame kleurenlithografie (76/150) getiteld 'Tarif' uit de serie 'Maison belge, Supermarché de l'année' van de Spaanse surrealist Angel Vergara onder zijn pseudoniem Straatman. In potlood gesigneerd door de meester (alsook titulatuur en uitgave). Professioneel ingekaderd.
Formaat: 35cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: 53cm (H) x 53cm (B)
Jaartal: 1990
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 130
Jaartal: 1990
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 130
Aangeboden door: DannyM
Gratis ophaling bij verkoper in: Genk, België.