- Kavel 38 van 117
Street Art graffitikunstwerk Le Coq graffiti-artiest . Duane Tomala unicum graffiti op Doek Duane Tomala brengt een zelf ontworpen Le Coq tot leven. Voor het eerst op doek Pop-art is een kunststroming die in de jaren '50 ontstond en een revolutie teweegbracht door alledaagse beelden uit de consumptiemaatschappij en populaire cultuur tot kunst te verheffen. Elementen zoals reclame, de doorbraak van televisie en natuurlijk popmuziek speelden hierin een belangrijke rol. In deze special vindt u het werk van Duane Tomala die raakvlakken hebben met deze cultuur, waar ook Street Art zijn oorsprong aan ontleent Meegeleverd Aankoopovereenkomst van het veilinghuis . En Certificaat
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2005
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.
België | 21€ |
Nederland | 12€ |
Frankrijk | 27€ |
Europa | 27€ |
Wereldwijd | 97€ |