- Kavel 119 van 146
Complete set van 5 foto's uit de Chambre d'Ennemi portfolio, getiteld, gesigneerd en genummerd 5/25. Verkocht met de originele portfolio, getekend en genummerd op het colofon 5/25. Max Pisti Uitgaven, Antwerpen Zeer zeldzame uitgaven
Formaat: 40cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1991
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1991
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25