- Kavel 110 van 146
Luc Tuymans - Peaches (2013) Originele zeefdruk op BFK Rives velin 250g, lompenhoudend 100% katoen, handgeschept papier 76 x 56 cm Gedrukt in 9 drukgangen in Antwerpen bij Tubbax onder supervisie van meester-drukker Roger Vandaele. Oplage: 75 exemplaren. Dit is een overdruk exemplaar uit het archief van de uitgever Ludion (niet gesigneerd) Het werk wordt verkocht met een certificaat van echtheid. Dit is een origineel exemplaar (overdruk) uit het archief van uitgeverij Ludion. (Zie stempel - verso). Met certificaat.
Formaat: 76cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 75
Schatting: 1.500€ - 2.500€
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 75
Schatting: 1.500€ - 2.500€
België | 35€ |
Nederland | 35€ |