- Kavel 114 van 146
zeefdruk, ingelijst, achter glas, oplage 150, gesigneerd in potlood Walter Swennen (1946, Vorst) is een Belgisch kunstenaar die woont en actief is te Brussel. Hij staat bekend voor zijn radicale en op ervaring-gerichte schilderijen. In Swennens woorden hoeven zijn werken niet begrepen te worden, daarnaast hebben ze ook geen emotie nodig; schilderen voor hem is enkel dat: schilderen. Hij was een poëet vooraleer hij schilder werd.
Formaat: 34cm (H) x 34cm (B)
Ingelijst: 51cm (H) x 51cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150