- Kavel 72 van 146
Light Blue electroplated color 30 x 30 x 12 cm Rond 2 kg Jeff Koons, geboren op 21 januari 1955 in York, is een Amerikaanse beeldend kunstenaar en beeldhouwer in de neo-pop kitsch stijl. Onder zijn bekendste werken zijn het Opblaasbare Konijn, de Balloon Dogs en de Tulpen.
Formaat: 30cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd