- Kavel 14 van 146
Zwarte stift tekening, met akwarel van Bruneau, Bruneau (geboren 1957 in Wilrijk, woont en werkt in Berchem) is een enthousiaste veelschilder. Zijn werk hoeft niet zo nodig een verklaring. Hij werkt graag in reeksen en rond eenvoudige thema's als de hoed of de stoel. Zijn schilder- en tekenstijl refereert aan strips, cartoons en soms Keith Haring.
Formaat: 30cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: 42cm (H) x 32cm (B)
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gesigneerd: Ongesigneerd