- Kavel 52 van 146
Zeer leuke ets van de Belgische kunstenaar Vic Gentils. Met de hand gesigneerd en genummerd. Perfecte staat. Nummer 36 van 50 ex Victor (Vic) Gentils (Ilfracombe, Devon, Engeland, 19 april 1919 – Aalst, 27 februari 1997) was een Belgisch beeldhouwer en schilder. Hij was een vertegenwoordiger van het nieuw realisme.
Formaat: 34cm (H) x 44cm (B)
Jaartal: 1981
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 36
Jaartal: 1981
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 36