- Kavel 25 van 146
Zeldzame originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont en later Alechinsky en Jacques Doucet. Gesigneerd en gedateerd in wit potlood door de kunstenaar. Artist's proof met Atelier Corneille stempel op de achterkant. E/A 6/20 Afmetingen met lijst : 77,5 x 92,5 cm - Afmetingen van het werk : 65 x 50 cm Zeer goede staat - Beveiligde verzending met UPS (op de foto's is de verticale lijn rechts een reflectie op het glas) Corneille werd geďdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa. Vanaf 1967 evolueerde hij geleidelijk naar een rijke en kleurrijke Nouvelle Figuration die aansloot bij de Pop Art-smaak van de jaren 1960 en 1970. Hij stelde tentoon naast Andy Warhol, Arman, César en anderen.
Ingelijst: 77cm (H) x 92cm (B)
Jaartal: 1999
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EA
België | 50€ |
Nederland | 50€ |
Frankrijk | 65€ |
Europa | 65€ |
Wereldwijd | 120€ |